desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czNeoficiální mody a oficiální modifikace JA2

Mody obecně nějak upravují hru. V tomto případě se jedná o modifikaci herního prostředí, změnu zbraní a poměrně velkého množství map. Každopádně, díky Deidranna Lives si můžete projít Arulco znovu a originálně.

Pokud vlastníte nekvalitní (třeba vytáčené) připojení a přesto máte zájem zahrát si Urban Chaos, DL apod., můžete využít zaslání CD mody (tedy s UC a dalšími užitečnými věcmi) k Jagged Alliance.

Jagged Alliance 2 v1.13

Exceletní rozšíření originální Jagged Alliance 2, které zachovává původní mapy a příběh!

Jagged Alliance 2.99: Urban Chaos

Druhý veliký mod o JA2ModSquadu, informace z vývoje byly zveřejňovány přibližně v měsíčních intervalech skoro tři roky. Má být revolucí Jagged Alliance 2, protože mění ve hře téměř vše - seznam novinek se do úvodu nedá popsat. Za velice zajímavé považuji možnost jezdit po Danubii metrem :o)

Jagged Alliance 2: Deidranna Lives!

Populární modifikace od JA2ModSquadu. Mění mapu JA2, zbraně a také přidává pár postav. Opravdu velice dobrý mod ...

Novinky o modech ve vývoji

Zde jsou (překládané) informace o modech, které se právě připravují. Krom aktuálních novinek se také jedná o jakýsi archiv. Vše je tedy řazeno chronologicky, od nejmladším k nejstarším.

Jagged Alliance 2: Return To Metavira

Mod, který upravuje JA2 tak, aby se podobala JA1.

Práce na zdrojácích

Projekt, který se snaží o umožnění lehkého vytváření a spouštění modifikací na JA2. Takže třeba multiplayer by nebyl až tak nereálnou představou ...

Oficiální změny JA2

Jagged Alliance 2 - Wildfire

Kromě několika vylepšení, které dělá hru reálnější jsou přibaleny i kompletní zdrojové kódy hry (nejsem si úplně jistý licencí, ale Wildfire by vám určitě mělo stačit).

Jagged Alliance 2 - Gold Pack

Lehce upravené oba díly (JA2 a JA2:UB) v jednom.


zpět© 2000-2022 Ondřej Čečák, design by MAD.