desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJagged Alliance 3

Celá situace kolem nového pokračování Jagged Alliance 3 je trochu složitá. Původně s vývojem nového titulu začala "domovská" společnost Sir Tech. Pak se ukázalo, že většina práce (minimálně z programátorské stránky) byla zbytečná, práva související se sérií Jagged Alliance koupila společnost Strategy First (SF) a vlastně nebylo ani jasné, jak bude nové pokračování vypadat – jestli na něm budou pracovat lidé z původního týmu Sir Tech, nebo jestli bude hra postavená na konceptu od původních autorů Iana a Lindy Currie.

Celé se to ještě zkompilovalo, protože už od začátku byly vyvíjeny dva tituly – Jagged Alliance 3 a Jagged Alliance 3D, se záměrem udělat z JA 3 pokračování a z JA 3D remake JA2. Výsledkem ovšem je, že Jagged Alliance 3 vyvíjí na základě originálních práv společnost Strategy First; od názvu Jagged Alliance 3D se kvůli požadavku SF upustilo a hra byla vydána pod jménem Hired Guns: The Jagged Edge, týmem, který ji původně vyvíjel.

Jagged Alliance 3

Po několika zmíněných výměnách na hře pracují ruské týmy Akella a F3 Games, vydavetelem téměř určitě bude kanadská společnost Strategy First. Ještě doplním, že dříve hru vyvíjela ruská společnost MiST land, později přejmenovaná na GFI Russia.

Oficiální stránky jsou zatím ve výstavbě, informace o JA3 jsou dostupné na stránkách SF.


Hlavní rysy

  • nový příběh, mluví se o 20 nových misích
  • dynamické prostředí, 4 volitelné strany konfliktu
  • podpora strategických funkcí (například omezená viditelnost)
  • neomezené taktické operace – přepadení, podpůrná palba, tichý útok ... to vše by měla být jenom část možných stylů boje

Screenshoty

Trailer

K vidění též na YouTube.com.Hired Guns: The Jagged Edge

O vývoj titulu Hired Guns: The Jagged Edge (HG:JE) se postaral ruský tým vývojářů GFI Russia, vydala Game Factory Interactive. Celé to je ale složitejší, GFI původně pro SF vyvíjela Jagged Alliance 3D (měl to být remake JA2), ale vlastník práv, společnost Strategy First, se rozhodla pro změnu. GFI se to ale moc nelíbilo, tak do té doby rozpracovanou JA 3D vzali a doplnili, kvůli nepříjemnostem s právy vznikla hra JAZZ: Hired Guns, kterou se autoři ještě skoro na poslední chvíli rozhodli přejmenovat na Hired Guns: The Jagged Edge.


Hlavní rysy

  • nelineární příběhová linie s pokročilým systémem větvících se dialogů
  • více než 150 druhů zbraní a vybavení s možností upgradu
  • rozlehlé lokace s kompletně zničitelnými objekty
  • možnost upgradovat obsazené regiony v rovině ekonomické i politické

Screenshoty

Demo verze

Dostupná ke stažení. (hrej.cz)


zpět

© 2000-2022 Ondřej Čečák, design by MAD.