desgin


Obecné  Novinky  Statistiky stránek  Ankety  Poděkování  KontaktBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.cz15.1.2005 – JA2: DL CZ vydána

DL CZ logo Připravil jsem pro vás překlad JA2 Deidranna Lives, který vám zde nabízím ke stažení. Myslím, že fanouškům série Jagged Alliance není potřeba představovat tento celkem povedený mód pro Jagged Alliance 2 od týmu ModSquad.

Překlad mi pomáhal připravit Asheron X [asheronx (zavinac) seznam.cz] a nejvíce nám pomohl Raptor, který dovolil použít texty jeho týmu z překladu Jagged Alliance 2 CZ. Čeština obsahuje opravný patch QuickFix1, tudíž odpadá složitá instalace této opravy. Dále je v češtině opraveno několik chyb, které tam nechali autoři módu, jako třeba neúplné nahrazení Iry a Dimitriho za Jubilee a Slaye a k tomu byly upraveny odpovídající zvukové soubory. Také byly opraveny nějaké chyby, které jsme našli v původním překladu. Jestliže najdete ještě nějaké chyby můžete je nahlásit zde.

Instalace by vám neměla dělat problémy jen se držte pokynů instalačního průvodce, ale pokud by nějaké problémy nastaly klidně se ozvěte.

Několik mirrorů kde si můžete překlad stáhnout:

http://www.gnu.cz/~cecak/ja2dlcz.rar (Pozn. OČ: za umístění děkuji portálu o svobodném software GNU.cz)
http://www.abcgames.sk/?p=preklady_zobraz&ID=9286
http://cestiny.idnes.cz/j/jaggedalliance2dlivescz.html
http://reico.webpark.cz/cestiny/ja2dlcz.rar
http://www.reico.site.cz/cestiny/ja2dlcz.rar

Na závěr bych ještě rád poděkoval Raptorovi, že dal k dispozici texty svého týmu a doufám, že se sejdeme u překladu dalšího módu Urban Chaos.

Příjemnou zábavu přejí Reico & Asheron X
Stránky jednoho z autorů http://reico.webpark.cz

zpět© 2000-2022 Ondřej Čečák, design by MAD.